bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 2294

Awanturowali się na stacji paliw

Wszczęli awanturę na bielskiej stacji paliw przy ul. Partyzantów, a następnie jedni zaatakowali drugich. Byli agresywni do tego stopnia, że jedna z uczestniczek zajścia trafiła do szpitala. Krótko po tym zdarzeniu policjanci zatrzymali pięcioro bielszczan odpowiedzialnych za udział w bójce. Sprawcy trafili do policyjnego aresztu.

Reklama

Do zdarzenia doszło wczoraj w nocy. Zaczęło się od słownej zaczepki pomiędzy dwoma kobietami, a zakończyło na ataku zantagonizowanych grup. W czasie bójki chuligani uszkodzili zaparkowanego na stacji forda. 30-letnia uczestniczka zajścia trafiła do szpitala. Zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu. Na miejsce wezwano policjantów.

Policyjni wywiadowcy wspólnie z funkcjonariuszami z bielskiego pododdziału prewencji zatrzymali trzy kobiety w wieku od 24 do 39 lat oraz dwóch mężczyzn - 19-latka i 32-letniego bielszczanina, podejrzewanych o udział w bójce. Badanie stanu ich trzeźwości dało wyniki od 0,5 do 2 promili alkoholu. Sprawcy zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. Za udział w bójce i uszkodzenie samochodu może im teraz grozić nawet do 5 lat za kratami.

BM / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.