bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 14 sierpnia 2014
  • 17 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 5853

Miejskie rowery od października

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BBbike" podaj

Zakończyła się epopeja związana z wyborem firmy, która w stolicy Podbeskidzia zainstaluje system wypożyczalni rowerów miejskich. BBbike zacznie działać od 1 października.

Reklama

Przez notoryczne odwołania firmy, która w postępowaniu przetargowym złożyła droższą ofertę, system bezobsługowych wypożyczalni rowerów miejskich zacznie funkcjonować z blisko półrocznym opóźnieniem.

- Na przełomie lipca i sierpnia udało nam się podpisać umowę z wykonawcą. System powinien działać od 1 października - mówi rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego - Tomasz Ficoń.

W tym roku system będzie działać tylko w październiku. Po tym okresie na rowery miejskie trzeba będzie poczekać aż do wiosny.

- System ma działać od kwietnia do października. Chcieliśmy podpisać umowę jak najszybciej, bo druga firma ciągle nam zerka w dokumenty i szuka powodu do kolejnego odwołania - dodaje Tomasz Ficoń.

Umowa z firmą BikeU został podpisana na cztery lata.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

BBbike

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BBbike" podaj