bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 13 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 3056

Wymusili 4 złote na alkohol

Zabrakło im na wódkę, więc zaczepili przechodnia. Zagrodzili mu drogę, zagrozili pobiciem i zażądali, aby dołożył im kilka drobniaków na zakupu alkoholu. Wystraszony mężczyzna oddał im 4 złote.

Reklama

Wtorkowym wieczorem na bielskiej ul. Cechowej do przechodnia podeszli dwaj, mocno już pijani mężczyźni. Zagrodzili bielszczaninowi drogę i zażądali pieniędzy na alkohol. Pokrzywdzony oddał im całą gotówką, którą przy sobie posiadał. Napastnicy przyjęli z zadowoleniem 4 złote, bo jak sami stwierdzili zdążyli już wcześniej nazbierać 10 złotych.

Wystraszony mężczyzna powiadomił o zdarzeniu policjantów. Chwilę później mundurowi zatrzymali sprawców. 37-latek i jego o sześć lat młodszy wspólnik byli nietrzeźwi. Badanie alkomatem wykazało, że mieli w organizmie od 1,5 do 2 promili alkoholu. Wkrótce usłyszą zarzuty. Za przestępstwo to może im teraz grozić nawet do 12 lat za kratami.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.