bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 sierpnia 2014
  • 12 września 2014
  • wyświetleń: 4798

Ostatni dzień składania wniosków

Mieszkańcy Bielska-Białej sami mogą zaproponować, jakie inwestycje ma realizować miasto w przyszłym roku. Do 12 września można składać formularze z proponowanymi projektami w ramach budżetu obywatelskiego 2015.

Reklama

Cała kwota budżetu (3.75 mln zł) podzielona została na dwie pule. Pierwsza, w wysokości 2.25 mln zł, zostanie rozdysponowana na projekty osiedlowe, przy czym każde z 30 osiedli ma do dyspozycji kwotę 75 tys. zł. Druga pula w wysokości 1.5 mln zł zasili projekty ogólnomiejskie, przy czym wartość pojedynczego projektu nie może przekroczyć 500 tys zł.

lotnisko ścieżka rowerowa
12 września upływa termin składania wniosków · fot. UM Bielsko-Biała


Termin składania wniosków upływa 12 września 2014 roku. Szczegółowe informacje dotyczące zgłaszania formularzy można znaleźć na stronie: www.obywatelskibb.pl.

Możliwe są trzy sposoby złożenia formularza:

  • Bezpośrednio - w Urzędzie Miejskim w Bielsku-Białej w Biurze Obsługi Interesanta, Plac Ratuszowy 6.
  • Korespondencyjnie - odbywa się poprzez wysłanie projektu na adres: Urząd Miejski, 43-300 Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, z adnotacją na kopercie „Budżet Obywatelski”.
  • Elektronicznie - odbywa się poprzez wysłanie zgłoszenia na adres projekty@obywatelskibb.pl. Formularz projektu zgłoszony elektronicznie musi zawierać wszystkie wymagane załączniki (w tym specjalne Oświadczenie, jeśli jest wymagane, o którym mowa w Uchwale), w postaci skanów oryginałów dokumentów.


W wyniku zeszłorocznego głosowania niemalże cały budżet został przeznaczony na budowę hospicjum im. Jana Pawła II. Jak będzie w tym roku?

BM / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.