bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 1513

Szybko wpadli po kradzieży

Zarzuty kradzieży usłyszeli dwaj młodzi mężczyźni, którzy skradli siekiery ze sklepu ogrodniczego w Jasienicy. Jeden z nich odpowie dodatkowo za groźby kierowane wobec właściciela sklepu. Za przestępstwa te mogą trafić za kraty na najbliższe 5 lat.

Reklama

Po dokonaniu kradzieży sprawcy rzucili się do ucieczki. Właściciel sklepu ruszył za nimi w pościg. Wspólnie z kierowcą samochodu, który przejeżdżał akurat w tym czasie ulicą, zatrzymał jednego z nich. 21-latek nie dawał jednak za wygraną. Szarpał się i wyrywał. Groził pokrzywdzonemu. Zatrzymany został przekazany w ręce policjantów.

Mundurowi z Jasienicy szybko ustalili personalia jego wspólnika, którym okazał się 19-letni bielszczanin. Obaj sprawcy usłyszeli już zarzuty. Starszy odpowie dodatkowo za groźby kierowane wobec właściciela sklepu. O ich losie zadecyduje wkrótce prokurator.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.