bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 2186

Weekendowe działania straży

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Od piątku bielscy strażacy odnotowali ponad 80 zdarzeń. Większa ich część dotyczyła usuwania skutków gwałtownych burz i wichur. Ponadto strażacy brali udział w kilkunastu zdarzeniach w ruchu drogowym.

Reklama

W niedzielę w godzinach popołudniowych na drodze S1 w Świętoszówce dachował samochód osobowy marki WV Polo, w którym jechały trzy osoby. Kobieta w wieku 31 lat oraz trzynastoletni chłopiec zostali zabrani do szpitala na obserwację.

W nocy z soboty na niedzielę pięć jednostek straży pożarnej gasiło pożar budynku gospodarczego mieszczącego się w Bielsku-Białej przy ulicy Krakowskiej. Jako pierwsza na miejsce dotarła jednostka z OSP Lipnik. Pożarem objęte było poddasze parterowego budynku gospodarczego.

Strażacy przystąpili do gaszenia pożaru, wraz z dojazdem kolejnych jednostek podano dodatkowe prądy wody. Po ugaszeniu dokonano niezbędnych prac rozbiórkowych części nadpalonej konstrukcji dachu i drewnianych ścian. W pomieszczeniach budynku gospodarczego nie znaleziono osób trzecich. Na dozorowaniu pogorzeliska pozostał zastęp OSP Lipnik do godz 3.00.

ab / bielsko.info

źródło: KM PSP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj