bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 2568

Beskidzkie mamy jedzą jabłka

Beskidzkie Mamy przyłączyły się do ogólnopolskiej akcji społecznościowej "#JedzJabłka". Na Facebooku założyły swoją galerię, w której publikują rodzinne zdjęcia promujące jedzenie jabłek.

Reklama

Pomysłodawczynią akcji jest Anna Koczur, na co dzień mama, a także założycielka społeczności mam - beskidzkamama.pl. - Pomysł przyszedł mi do głowy na fali zdjęć zachęcających do jedzenia polskich jabłek. Chciałam włączyć się do ogólnopolskiej akcji i pomyślałam sobie, że my mamy też możemy promować jedzenie jabłek poprzez pokazywanie jak jedzą je nasze dzieci.

Beskidzkie mamy jedzą jabłka · fot. beskidzkamama.pl


Do akcji dołączyła była europosłanka, a dziś bielska radna, p. Grażyna Staniszewska, która komentuje akcję "#JedzJabłka": Na mojej stronie na Facebooku zamieszczam wszystko na temat akcji od momentu ogłoszenia przez Rosję embarga na polskie jabłka. Akcja mam z Podbeskidzka jest bardzo pomysłowa dlatego postanowiłam aktywnie ją wspierać.

Zainteresowanie akcją jest bardzo duże. Codziennie spływają nowe zdjęcia, które można przesyłać na adres redakcja@beskidzkamama.pl Galeria zdjęć znajduje się na Facebooku: www.facebook.com/BeskidzkaMama

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.