bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 29 lipca 2014
  • wyświetleń: 1459

Zatrzymany złodziej telefonów

Policjanci z komisariatu III zatrzymali 39-letniego bielszczanina, który okradł pracownice dwóch bielskich sklepów. Łupem rabusia padły telefony komórkowe i portfel z dokumentami. Śledczy odzyskali skradzione rzeczy.

Do kradzieży doszło przed tygodniem. Rabuś pojawił się w sklepie meblowym przy ul. Mostowej, gdzie okradł dwie ekspedientki. Kobiety straciły swoje telefony komórkowe, a jedna z nich dodatkowo portfel z dokumentami, kartą bankomatową i gotówką. Portfel z dokumentami, ale już bez pieniędzy, odnalazł się nieco później w pobliżu sklepu.

Tego samego dnia złodziej okradł też sprzedawczynię w markecie przy ul. Warszawskiej. Policjanci szybko ustalili, że skradzione telefony sprawca oddał do lombardu w centrum miasta. Odzyskali skradzione mienie. Krótko po tym zatrzymali sprawcę. Bielszczanin usłyszał już zarzuty. O jego losie rozstrzygnie wkrótce prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.