Wiadomości
- 28 lipca 2014
- wyświetleń: 3152
Zderzenie BMW z motocyklem
Policjanci z drogówki ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło w niedzielę około 11.30 w Bielsku-Białej na ul. Żywieckiej. W wyniku zderzenia osobowego BMW z motocyklem ucierpiały dwie osoby.
Z ustaleń wynika, że 24-letni kierowca osobówki nie ustąpił pierwszeństwa 26-latkowi z Mikołowa, który kierował motocyklem marki bmw, doprowadzając do zderzenia obu pojazdów. Na skutek wypadku kierujący jednośladem i jego pasażerka doznali obrażeń ciała. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala.
Wypadki i kolizje
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj
Gorący temat[FOTO] Ogromne utrudnienia na S-1! Samochód ciężarowy uderzył w barierki
Dachowanie po wymuszeniu i jazda bez uprawnień. Policja ujawnia szczegóły kraksy
[FOTO] Wypadek motocyklowy w Hałcnowie. Kierujący jednośladem trafił do szpitala
[FOTO] Groźny wypadek na al. Andersa. Młody kierowca zmiótł pieszą z przejścia
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









