bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 listopada 2010
  • wyświetleń: 3268

Wpadli z narkotykami

Policjanci z bielskiego oddziału prewencji zatrzymali dwóch bielszczan w wieku 21 i 20 lat, podejrzanych o posiadanie narkotyków. Teraz za przestępstwo to grożą im 3 lata więzienia.

W czwartek o północy w Bielsku-Białej na ulicy Podwale, funkcjonariusze zauważyli dwóch młodych mężczyzn, którzy na widok patrolu zaczęli się nerwowo zachowywać. W czasie kontroli, policjanci odnaleźli przy starszym z nich, 8 porcji konsumpcyjnych amfetaminy. Policjanci przeszukali też samochód, którym kierował 20-latek, gdzie odnaleźli ukryte 4 porcje marihuany.

Zatrzymani zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. W trakcie dalszych czynności, policjanci z referatu antynarkotykowego ustalili, że zatrzymani zakupili środki odurzające od 19-letniego dilera. Sprawca został wczoraj zatrzymany. Za handel narkotykami grozi mu 10 lat więzienia.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.