Wiadomości

  • 9 lipca 2014
  • 14 lipca 2014
  • wyświetleń: 12726

Operacja Południe 2014 - wideo

Kilkanaście tysięcy osób odwiedziło XIV Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych "Operacja Południe", który w miniony weekend odbył się na Błoniach.

Widzowie podziwiali nie tylko pojazdy, ale także grupy rekonstrukcji historycznej, które prezentowały umundurowanie oraz wyposażenie armii praktycznie ze wszystkich stron świata. Dla osób, które odwiedziły "Operację Południe" przygotowano także inne atrakcje, m.in.: przejażdżki "pancerną taksówką".Operacja Południe" to jedna z największych w Polsce imprez plenerowych o charakterze historyczno-kolekcjonerskim skupiająca miłośników i kolekcjonerów pojazdów militarnych i starej techniki wojskowej.

Tradycyjnie impreza jest organizowana na bielskich Błoniach, gdzie od ponad dziesięciu lat bierze w niej udział niezliczona ilość miłośników i kolekcjonerów pojazdów militarnych. Tegoroczna edycja "Operacji Południe" odbywa się pod hasłem "Gąsienice i pancerze".

Operacja Południe 2014 - 13.07.2014 · fot. bielsko.info

Ariel Brończyk / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.