bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 lipca 2014
  • wyświetleń: 1636

Daszyńskiego już po remoncie

Dobiegł do końca drugi etap remontu ulicy Daszyńskiego, który obejmował odcinek o długości ok. 400 metrów od ulicy Olimpijskiej do ulicy Bestwńskiej.

Zakres zadania obejmował wymianę konstrukcji jezdni ulicy Daszyńskiego wraz z nową zmodyfikowaną nawierzchnią asfaltową, remont nawierzchni chodnika z kostki betonowej, uporządkowanie sytemu odwodnienia poprzez remont kanalizacji deszczowej oraz wykonanie nowego oznakowania poziomego i oznakowania pionowego.

daszyńskiego
Wyremontowana ul. Daszyńskiego · fot. UM Bielsko-Biała


Ponadto w ramach tego zadnia zostanie wykonany remont dróg objazdowych w związku z remontem ulicy Daszyńskiego. Zakres prac obejmuje wykonanie nowych nawierzchni asfaltowych na ulicy Olimpijskiej (odcinek od ulicy Daszyńskiego do ulicy Laurowej), ulicy Syrokomli (odcinek od ulicy Daszyńskiego do ulicy Światowida) i ulicy Komorowickiej (odcinek od ronda Kwiatkowskiego, Czerwona w kierunku ulicy Daszyńskiego. Prace powinny zakończy się końcem sierpnia br.

ab / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.