bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 28 czerwca 2014
  • 29 czerwca 2014
  • wyświetleń: 5046

Pchli targ na os. Wojska Polskiego

Za nami:

W niedzielę na os. Wojska Polskiego odbędzie się kolejna edycja wyprzedaży garażowej. Organizatorzy postanowili nadać osiedlowemu kiermaszowi swojską nazwę "Pchli targ".

- Zmiana nazwy wynika z faktu, że wiele osób poprzednia nazwa wprowadzała w błąd, bowiem szukali garażu do wynajęcia lub kupna. "Pchli Targ" - to nazwa, która była dawniej używana na miejsca gdzie sprzedawano rzeczy używane i często można było tam właśnie znaleźć jakąś "perełkę" - mówi organizatorka wyprzedaży, Elżbieta Rosińska.

wyprzedaż garażowa
Wyprzedaż garażowa na os. Wojska Polskiego w 2013 roku · fot. bielsko.tv


Wyprzedaż odbędzie się w godzinach 10.00-13.00 na skwerze i parkingu obok Pawilonu Handlowego "Wiarus" przy ul. Stawowej 29. Informacje i zapisy dla osób zainteresowanych wystawieniem swoich rzeczy pod nr telefonu 606-714-592; e-mail: ela.rosinska@wp.pl oraz na stronie www.wyprzedaz-garazowa.prv.pl. W razie deszczu wyprzedaż będzie odwołana.

Tymczasem zachęcamy do obejrzenia relacji z poprzedniej edycji imprezy:

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.