bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 1 lipca 2011
  • wyświetleń: 1711

20-latek zatrzymany za rozbój

Policjanci Wydziału Kryminalnego KMP w Bielsku-Białej zatrzymali 20-letniego bielszczanina podejrzanego o dokonanie rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Za przestępstwo to grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

Do zdarzenia doszło 4 maja w Szczyrku przy ulicy Olimpijskiej. Wracający około godziny 22.00 do swojego miejsca zamieszkania pokrzywdzony został zaatakowany przez sprawcę, który używając niebezpiecznego narzędzia w postaci noża ranił go w nogę. Pokrzywdzony na skutek odniesionej rany upadł, leżącemu napastnik zabrał telefon komórkowy. Sprawca świadomy popełnienia przestępstwa ukrywał się przed organami ścigania.

Sukcesywne działania prowadzone przez policjantów Wydziału Kryminalnego KMP Bielsko-Biała pozwoliły na jego zatrzymanie i postawienie przez prokuratorem, który zadecyduje o dalszym jego losie. Za przestępstwo to grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

new / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.