bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 lipca 2011
  • wyświetleń: 2317

Niebezpieczny wypadek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W czwartek około godziny 12.30 w Bielsku-Białej na ulicy Kęckiej w Kobiernicach doszło do groźnego wypadku drogowego, w którym poważne obrażenia odniósł 66-letni rowerzysta. Policjanci KMP w Bielsku-Białej wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Kierujący samochodem marki Renault jadąc ul. Kęcką w kierunku Kęt, na łuku drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków, zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym 66-letnim mieszkańcem Kobiernic, który kierował rowerem. W wyniku wypadku rowerzysta doznał poważnych obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala gdzie pozostaje na leczeniu.

Padający w ostatnich dniach deszcz powoduje, że na drogach naszego powiatu jest bardzo ślisko, dlatego też policja apeluje do kierowców o ostrożna jazdę i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drogach!

new / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj