bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 1 lipca 2011
  • wyświetleń: 1758

Po NSP rusza spis kontrolny

W dniach od 1 do 11 lipca przeprowadzony zostanie spis kontrolny. To próba sprawdzenia kompletności Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2011 oraz poprawności uzyskanych danych i ich zgodności ze stanem faktycznym.

spis


Spisem kontrolnym objęte są osoby, u których ankieterzy osobiście przeprowadzali spis między 1 kwietnia a 30 czerwca. Spis będzie przeprowadzany tylko i wyłącznie w drodze wywiadów telefonicznych.

Osoby dzwoniące w dniach od 1 do 11 lipca do mieszkań respondentów i proszące o udzielenie odpowiedzi na pytania spisowe, są ankieterami spoiwowymi i wykonują pracę na rzecz spisu kontrolnego. W przypadku wątpliwości, respondenci będą mieli możliwość zweryfikowania tożsamości ankietera dzwoniąc na infolinię:
- 800 800 800 - numer bezpłatny dla połączeń z telefonów stacjonarnych,
- 22 44 44 777 - numer dla połączeń z telefonów komórkowych płatny zgodnie z cennikiem operatora.

Infolinia będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00, natomiast w sobotę i niedzielę od 8.00 do 18.00.

new / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.