bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 czerwca 2014
  • wyświetleń: 2192

Zuchwała kradzież w hotelu

Policjanci z Komisariatu Policji w Szczyrku zatrzymali 27-latka, który w 15 czerwca na terenie jednego z hoteli w Szczyrku, dokonał kradzieży sprzętu fotograficznego wysokiej klasy. Podejrzanemu przedstawiono już zarzuty. Odzyskano także skradziony sprzęt.

Dyżurny Komisariatu Policji w Szczyrku otrzymał zgłoszenie o kradzieży aparatu fotograficznego wraz z zestawem obiektywów, dokonanej z pokoju hotelowego na terenie Szczyrku. Straty wyniosły ponad 14 tys. złotych na szkodę 26-letniego mieszkańca Tychów.

Policjanci podjęli natychmiastowe czynności zmierzające do ustalenia okoliczności kradzieży, sprawcy oraz odzyskania skradzionego mienia. Przeprowadzone czynności śledcze doprowadziły policjantów do 27-letniego mężczyzny, który mógł mieć związek z kradzieżą. Został on zatrzymany i przesłuchany przez policjantów. Przyznał się do dokonania kradzieży. Odzyskano także skradziony sprzęt. Za kradzież sprawcy przestępstwa grozi kara do 5 lat więzienia.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.