bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 17 czerwca 2014
  • wyświetleń: 4242

Miejskie rowery na wakacje?

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BBbike" podaj

Bielscy urzędnicy zgodnie z zaleceniem Krajowej Izby Odwoławczej po raz drugi dokonali wyboru firmy, która zainstaluje w Bielsku-Białej system bezobsługowych wypożyczalni rowerowych. Po raz drugi wybrano firmę BikeU z Warszawy.

Przypominamy, że odwołanie od wyniku poprzedniego postępowania przetargowego złożyła firma Nextbike Polska z Wrocławia. Sprawa trafiła do Krajowej Izby Odwoławczej, która to nakazała obu firmom uzupełnienie dokumentacji, a urzędnikom ponowne rozstrzygnięcie przetargu.

bbbike
System wypożyczalni rowerów "BBbike" miał działać już w połowie kwietnia · fot. BikeU


- Obie firmy uzupełniły dokumentację. W ubiegłym tygodniu dokonaliśmy wyboru. Ponownie zwycięzcą przetargu okazała się warszawska firma - mówi Tomasz Ficoń, rzecznik Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.

Jeśli do najbliższego piątku (20.06) do bielskiego magistratu nie wpłynie kolejne odwołanie, to być może jeszcze w lipcu uda się podpisać umowę na wykonanie Systemu Bezobsługowych Wypożyczalni Rowerowych "BBbike". Jest zatem szansa, że miejskie rowery pojawią się w Bielsku-Białej jeszcze w wakacje.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

BBbike

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BBbike" podaj