bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 17 czerwca 2014
  • wyświetleń: 2514

Miał przy sobie 170 g marihuany

Bielscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali 21-letniego mieszkańca Andrychowa, który posiadał przy sobie 170 g suszu konopi indyjskich. Zabezpieczony towar nie trafi już do nielegalnego obrotu na terenie Bielska-Białej.

Funkcjonariusze z referatu antynarkotykowego, w wyniku wszechstronnych czynności operacyjnych zabezpieczyli znaczne ilości marihuany, która mogła być przeznaczona do nielegalnego obrotu. Zatrzymany mężczyzna nie krył zdziwienia, gdy zamiast odbiorcy pojawili się policjanci i skonfiskowali towar.

Miał przy sobie 170 g marihuany · fot. KMP Bielsko-Biała


Przeszukano mieszkanie zatrzymanego, gdzie ujawniono dodatkowo 235 g suszu oraz krzak konopi, z którego pozyskane mogły być kolejne dawki substancji odurzającej. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków przekracza kwotę 12 tys. złotych

Mężczyźnie przedstawiono już zarzuty, odpowiadał będzie za złamanie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za co grozić może mu kara do 8 lat więzienia. Prokurator zastosował wobec niego środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji oraz poręczenia majątkowego.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.