bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 14 czerwca 2014
  • wyświetleń: 2962

Miejski monitoring znów w akcji

Nasiliła się ilość zdarzeń wykrywanych przez miejski monitoring. W nocy 12 czerwca strażnicy miejscy zatrzymali dwie osoby.

W nocy 12 czerwca około godz. 00.40 dyżurny monitoringu miejskiego na ulicy Kącik zaobserwował młodą kobietę, która wyjęła z torebki nieznaną substancję i zaczęła palić przygotowanego "skręta". Skierowany na miejsce patrol ujął kobietę w wieku 21-lat. W toku prowadzonych czynności służbowych strażnicy ustalili, że jest to susz konopi indyjskich o wadze 0,80 g.

Kilkadziesiąt minut później dyżurny monitoringu miejskiego na ulicy Kącik zauważył młodego mężczyznę, który chwiejnym krokiem podszedł do pojazdu, a następnie odjechał nim w stronę ulicy Sienkiewicza. Na miejsce skierował patrol straży miejskiej, który na ulicy Sienkiewicza ujął 26-letniego mieszkańca Bielska-Białej.

trakcie wykonywania czynności służbowych okazało się, że ujęty mężczyzna był w stanie nietrzeźwości, a badanie wykazało 2,46 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie grozi teraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Wiadomość zredagowana i nadesłana przez Komendę Straży Miejskiej w Bielsku-Białej.

ab / bielsko.info
źródło: Straż Miejska Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.