bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 czerwca 2014
  • wyświetleń: 3008

Palili susz konopi indyjskich

We wtorek 10 czerwca w odstępie niespełna dwóch godzin dyżurny monitoringu miejskiego zaobserwował dwie grupy mężczyzn, którzy palili marihuanę.

Około godz. 21.05 dyżurny monitoringu miejskiego na ulicy Krętej ujawnił dwóch młodych mężczyzn, którzy przez lufkę palili nieznaną substancję. Skierowany na miejsce patrol staży miejskiej ujął obu mężczyzn, mieszkańca Bielska-Białej i Jaworza. W trakcie dalszych czynności służbowych strażnicy miejscy ujawnili przy jednej z ujętych osób susz konopi indyjskich o wadze 0,63 g.

W tym samym dniu około godz. 22.45 na ulicy Kącik dyżurny monitoringu miejskiego zaobserwował dwóch mężczyzn, którzy spożywali napój alkoholowy w postaci piwa. Następnie jeden z nich wyjął z kieszeni nieznaną substancję i wspólnie palili przygotowanego "skręta". Skierowany na miejsce patrol straży miejskiej ujął obu mężczyzn, mieszkańca Bielska-Białej i Chorzowa. W toku dalszych czynności służbowych patrol SM ujawnił przy ujętych osobach susz konopi indyjskich o wadze 1,03 g.

Informacja nadesłana przez Komendę Straży Miejskiej w Bielsku-Białej.

ab / bielsko.info
źródło: Straż Miejska Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.