bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 czerwca 2014
  • 5 lipca 2014
  • wyświetleń: 4762

Policyjne patrole na parkingach

W związku z nadchodzącymi upałami, mundurowi apelują o nie pozostawanie obojętnym wobec przypadków zamykania dzieci, osób starszych, czy zwierząt w samochodach podczas upałów.

Pozostawienie osoby nieporadnej, w szczególności małego dziecka, w okolicznościach zagrażających jego zdrowiu, a nawet życiu jest wyrazem całkowitej bezmyślności i okrucieństwa. Przy obecnie panujących wysokich temperaturach, w ciągu kilkunastu minut, osoba taka w zamkniętym samochodzie może stracić przytomność, a przegrzanie organizmu doprowadzić nawet do śmierci.

Podobnie na cierpienie narażone jest uwięzione w samochodzie zwierzę, które z pewnością samo nie poradzi sobie w tak trudnych warunkach. Jeśli jesteś świadkiem opisywanych zdarzeń, nie przechodź obojętnie. Natychmiast zaalarmuj policję! Pamiętaj, że jeden telefon, również anonimowy może uratować czyjeś życie!

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.