bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 czerwca 2014
  • wyświetleń: 11463

Motocyklistka zginęła na miejscu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W niedzielne przedpołudnie doszło do tragicznego wypadku na ulicy Żywieckiej. W wyniku zdarzenia śmierć poniosła 20-letnia motocyklistka.

Do zdarzenia doszło około godziny 11.00 na wysokości skrzyżowania ulicy Żywieckiej z ulicą Górską.

- Z nieustalonych przyczyn 20-letnia motocyklistka utraciła panowanie nad jednośladem i uderzyła głową w przydrożny słup. Niestety reanimacja nie przyniosła skutku - mówi komisarz Jacek Śliwka, zastępca oficera prasowego bielskiej policji.

Na razie nie wiadomo bielszczanka utraciła panowanie nad motocyklem. Najprawdopodobniej do zdarzenia doszło podczas ruszania spod sygnalizatora świetlnego.

---

Tego samego dnia przy ul. Węglowej, 31-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego, kierując motocyklem marki Honda, wykonując manewr omijania prawidłowo oznakowanej przeszkody drogowej utracił panowanie nad pojazdem, uderzył w krawężnik i wywrócił się. Motocyklista doznał złamania podudzia i obojczyka, a także obrażeń narządów wewnętrznych. Pozostał na leczeniu w szpitalu.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj