bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 6 czerwca 2014
  • wyświetleń: 2014

Pościg za złodziejami na osiedlu

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali cztery osoby podejrzewane o kradzież alkoholu, kosmetyków i artykułów spożywczych w sklepie przy ul. Babiogórskiej w Bielsku-Białej.

W środę popołudniem policjanci patrolujący osiedle Beskidzkie zauważyli agresywnych mężczyzn, którzy szarpali się z ochroniarzem. Po chwili napastnicy rzucili się do ucieczki. Kryminalni zatrzymali ich po krótkim pościgu. Okazali się nimi trzej mężczyźni w wieku od 26 do 44 lat oraz 37-letnia kobieta.

Badanie stanu trzeźwości zatrzymanych dało wyniki od 1 do 2 promili alkoholu. Najmłodszy z nich był wyjątkowo agresywny. Szarpał się, wyrywał i próbował uciekać. Zwracał się do policjantów wulgarnym słownictwem. W czasie ich przeszukania policjanci odnaleźli skradzione artykuły.

Zatrzymani zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. Za kradzież rozbójniczą może im grozić nawet do 10 lat za kratami. 26-latek dodatkowo odpowie za znieważenie stróżów prawa. O ich dalszym losie zdecyduje prokurator.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.