bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 5 czerwca 2014
  • wyświetleń: 3377

Wystartowała sztafeta rowerowa

Nowa inicjatywa Fundacji Ekologicznej Arka - ekologiczna sztafeta rowerowa - wystartowała oficjalnie z ulicy 11 Listopada w Bielsku-Białej. Happening został zorganizowany wspólnie z Gimnazjum nr 5 w Bielsku-Białej.

Do sztafety może dołączyć każdy, w każdym miejscu. Wystarczy, że przejedzie 10 km na rowerze, wejdzie na stronę www.sztafetarowerowa.pl i dołączy do akcji wpisując swoje imię i nazwisko, przejechaną trasę, ilość kilometrów.

Wystartowała sztafeta rowerowa · fot. Fundacja Ekologiczna Arka


Uczestnicy mogą przesyłać do Arki także relacje i zdjęcia ze swoich podróży rowerowych, które będą zamieszczane w kronice akcji na stronie sztafety. W nagrodę posadzimy dla każdego uczestnika drzewo w pierwszym Rowerowym Lesie, a także weźmie on udział w losowaniu gadżetów rowerowych i okolicznościowych koszulek.

Fundacja ekologiczna Arka wraz z przyjaciółmi w czerwcu na rowerach rusza od morza wzdłuż Wisły do jej źródeł. W 10 miastach zostaną zorganizowane happeningi, warsztaty i akcje medialne dotyczące promocji komunikacji rowerowej i ograniczania emisji CO2.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.