bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 czerwca 2014
  • wyświetleń: 4306

Policyjna wizyta w szpitalu - wideo

W poniedziałek bielscy policjanci pojawili się w Szpitalu Pediatrycznym. Obok mundurowych podczas spotkania z małymi pacjentami zjawił się również policyjny pies Ares.

Każde dziecko mogło zasiąść za kierownicą służbowego motocykla. Wszyscy mogli włączyć sygnały dźwiękowe. Swoje umiejętności zaprezentował też pies służbowy Ares, który wzbudził ogromne zainteresowanie maluchów. Dzieci przypomniały sobie, jak zachowywać się w kontakcie z obcymi zwierzętami i jak prawidłowo zajmować się własnymi czworonogami.Stróże prawa zachęcali najmłodszych do jazdy w fotelikach i zapinania pasów. Maluchy chętnie i prawidłowo odpowiadały na pytania mundurowych a w czasie zabawy rozmawiały z policjantami o swoim bezpieczeństwie w ruchu drogowym i codziennym życiu oraz o szczegółach policyjnej służby.

Policyjna wizyta w szpitalu · fot. KMP Bielsko-Biała


Dzieci otrzymały elementy odblaskowe i drobne upominki. Policjanci pamiętali także o małych pacjentach, którzy z powodu choroby nie mogli zejść do izby przyjęć. Odwiedzili ich osobiście w salach, gdzie rozmawiali, dodając pozytywnej energii w walce z chorobą.

Na zakończenie rozstrzygnięto konkurs plastyczny, a nagrody laureatom wręczyli Starosta Bielski oraz dyrekcja szpitala. Wszyscy mali pacjenci świetnie się bawili, o czym świadczyć mogły uśmiechy na ich twarzach.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.