bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 1 czerwca 2014
  • wyświetleń: 2139

TV: happening i festiwal filmowy

W minioną sobotę Stowarzyszenie Montaż i uczniowie Zespołu Szkół Plastycznych w Bielsku-Białej zachęcali bielszczan do udziału w 12. Objazdowym Festiwalu Filmowym Watch Docs, który odbędzie się w Bielsku-Białej.Wydarzenia festiwalowe (projekcje filmowe i spotkania z zaproszonymi gośćmi) będą odbywać się od 6 do 8 czerwca w 2014 roku (w piątek w godz. 17-22, a w sobotę i niedzielę od 16 do 22) w górnej sali Galerii Bielskiej BWA.

Organizatorami festiwalu są Helsińska Fundacja Praw Człowieka i Społeczny Instytut Filmowy, a współorganizatorami Stowarzyszenie Montaż i Galeria Bielska BWA. W promocję festiwalu zaangażowali się uczniowie i pedagodzy Zespołu Szkół Plastycznych w Bielsku-Białej.

Więcej informacji o festiwalu - w tym program imprezy - można znaleźć w dziale rozrywki. Portal bielsko.info objął patronat medialny nad festiwalem.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.