bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 maja 2014
  • 7 maja 2014
  • wyświetleń: 9350

"Latające" BMW w Kozach - foto

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Sceny kaskaderskie żywcem wyjęte z filmu rozegrały się w sobotnią noc w Kozach na ul. Kęckiej, gdzie 22-latek kierujący BMW dosłownie przeleciał kilka metrów nad skarpą, a następnie "wbił" się w zaparkowanego na prywatnej posesji Peugeota.

Reklama

Do zdarzenia doszło tuż przed 1.00 w nocy. Jazdę utrudniały wówczas mocne opady deszczu, nawierzchnia była śliska, a widoczność zdecydowanie ograniczona. Młody kierowca BMW jadący z nadmierną prędkością po drodze, na której obowiązuje ograniczenie do 40 km/h, na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem. Zjechał na przeciwny pas, uderzył w krawężnik, przejechał przez chodnik i wjechał na skarpę, z której wybił się i przeleciał w powietrzu kilka metrów, uderzając w zaparkowanego na prywatnej posesji Peugeota Partnera.

"Latające" BMW w Kozach - 04.05.2014 · fot. facebook.com.akraII


Mimo że zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, jego uczestnicy nie odnieśli poważniejszych obrażeń ciała. Z uwagi na fakt, że kierujący w sposób rażący naruszył zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym: zlekceważył ograniczenie prędkości, a nade wszystko spowodował realne zagrożenie życia i zdrowia zarówno dla przewożonej pasażerki, jak i siebie policjanci zdecydowali o zatrzymaniu jego prawa jazdy.

Ze względu na uszkodzenia powstałe w BMW, mundurowi zatrzymali też dowód rejestracyjny jego pojazdu. Sprawa znajdzie wkrótce swój finał w sądzie, gdzie skierowano już wniosek o ukaranie sprawcy.

ups / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj