bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 2119

Motocykliści rozpoczną sezon

Za nami:

Policjanci z bielskiej drogówki włączają się w przedsięwzięcie realizowane przez Parafię ewangelicką w Szczyrku. Jak co roku i tej wiosny ks. Jan Byrt organizuje ekumeniczne nabożeństwo dla motocyklistów na rozpoczęcie sezonu motocyklowego "Beskidy 2014".

W czasie mszy policjanci udzielą praktycznych porad, jak bezpiecznie jeździć na jednośladach, a po nabożeństwie można będzie zasiąść na symulatorze wypadków drogowych.

motocykliści
Policjanci wezmą udział w nabożeństwie, które zainauguruje sezon motocyklowy · fot. KMP Bielsko-Biała


Nabożeństwo odbędzie się 27 kwietnia o godz. 11.00 w kościele ewangelickim w Szczyrku Salmopolu. Organizatorzy serdecznie zapraszają motocyklistów i miłośników dwóch lub nawet czterech kółek. Nabożeństwo poprowadzą dwaj motocykliści - ks. Jan Byrt ze Szczyrku i Henryk Mach z Bielska-Białej.

W nabożeństwie wezmą udział policjanci na motocyklach. W czasie mszy asp. Krzysztof Stankiewicz z wydziału ruchu drogowego opowie o bezpiecznej jeździe na jednośladach. Zaprezentuje także film o znaczeniu elementów odblaskowych dla motocyklistów. Po mszy rozdane zostaną odblaski. Do dyspozycji uczestników będzie również symulator wypadków z WORD w Bielsku-Białej.

Organizatorzy zaplanowali wspólne ognisko i przejazd beskidzkimi drogami.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.