bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 2248

Łapówka na "astronomiczna" kwotę

Prokuratura Rejonowa w Bielsku-Białej skierowała do Sądu Rejonowego akt oskarżenia przeciwko 26-letniemu mężczyźnie, który udzielił korzyści majątkowej funkcjonariuszom policji w kwocie 30 złotych.

W dniu 1 lutego 2014 roku po północy dwaj funkcjonariusze policji, w trakcie pełnionej służby, zauważyli oskarżonego spożywającego na ulicy piwo w puszce. Na ich widok mężczyzna wyrzucił puszkę w zarośla. Policjanci poinformowali go, że za swoje zachowanie zostanie ukarany mandatem. Wówczas oskarżony, proponując zaniechanie podjęcia czynności służbowych w związku z ujawnionym wykroczeniem, wyciągnął z portfela 30 złotych i wręczył jednemu z funkcjonariuszy.

W tym momencie został zatrzymany i doprowadzony do komisariatu.
Oskarżony przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu i złożył wniosek o dobrowolne poddanie karze. Oskarżony nie był karany sądownie. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.