bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 6170

Zatrzymanie za pobicie - wideo

Bielscy policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy są podejrzewani o brutalne pobicie 33-latka. Do zdarzenia doszło w Bielsku-Białej na ul. Broniewskiego. Za przestępstwo to sprawcom może teraz grozić nawet do 5 lat za kratami.

Tuż przed północą policjanci otrzymali informację o trzech młodych mężczyznach, którzy zaatakowali 33-latka. Pobili go i skopali po całym ciele, a następnie uciekli w kierunku ul. Żywickiej. Mundurowi wkroczyli do akcji i rozpoczęli poszukiwania napastników. W okolicy ul. Tuwima i Żywickiej policjanci z drogówki zauważyli mężczyzn, których wygląd odpowiadał rysopisom, jakie podał pokrzywdzony. Jeden z nich miał na sobie charakterystyczne spodnie w jasne plamy i pomarańczowe szelki.Swoje spostrzeżenia przekazali drogą radiową innym patrolom kryminalnym i prewencji, które natychmiast pojawiły się na miejscu. Szybko i skutecznie skoordynowane działania doprowadziły do zatrzymania sprawców, którymi okazali się trzej bielszczanie w wieku od 18 do 22 lat.

W trakcie zatrzymania mężczyźni zachowywali się wyjątkowo agresywnie i wulgarnie. Trafili oni do policyjnego aresztu. Badanie stanu ich trzeźwości dało wyniki od 0,5 do 2 promili alkoholu. O ich dalszym losie rozstrzygnie prokurator i sąd.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.