bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 2437

Pod wpływem z 3-letnim dzieckiem

Kiedy niedzielny popołudniem świadkowie zauważyli jadący zygzakiem i odbijający się od krawężników samochód, natychmiast zareagowali i przekazali swoje spostrzeżenia oficerowi dyżurnemu policji. Mundurowi z bielskiego pododdziału prewencji policji zatrzymali 42-latkę kierującą mercedesem. W takim stanie wiozła swoją 3-letnią córkę.

Do zdarzenia doszło na bielskiej ul. Dragonów, gdzie inny uczestnicy ruchu oraz przypadkowi świadkowie zauważyli mercedesa, którego kierująca stwarzała poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa. Kobieta nie zważała na znaki drogowe i przechodniów. Jechała zygzakiem i odbijała się od krawężników.

Zaniepokojeni bielszczanie swoje spostrzeżenia natychmiast przekazali oficerowi dyżurnemu Policji, który skierował na miejsce patrol. Policjanci zatrzymali kierującą. Kobieta ledwo trzymała się na nogach, jej słowa były niezrozumiałe, a mowa bełkotliwa, mimo to zdecydowała się na podróż ze swoją 3-letnią córką.

Zatrzymana znajdowała się w takim stanie, że nie powiodły się trzykrotne próby poddania jej badaniu alkomatem. Pobrano od niej krew do analizy na zawartość alkoholu, które ostatecznie rozstrzygnie kwestię jej odpowiedzialności za popełniony czyn.

Zatrzymano jej już prawo jazdy. Za jazdę w stanie nietrzeźwości może jej grozić nawet do 2 lat za kratami. Najprawdopodobniej odpowie też za narażenie swojego dziecka na niebezpieczeństwo.

new / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.