bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 marca 2014
  • wyświetleń: 2145

Obrońcy drzew nie składają broni

Determinacja bielszczan walczących o drzewa i krzewy rośnie z każdym dniem. Obrońcy istniejącego stanu zadrzewienia w mieście przygotowali nawet specjalną mapę, na której zaznaczono drzewa przeznaczone do wycinki.

- ZGM w Bielsku-Białej zlecił „wycinkę (322 drzew) i pielęgnację drzew i krzewów oraz prześwietlanie i redukcję koron drzew i krzewów (303 drzewa i krzewy) na terenie nieruchomości zarządzanych przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Bielsku-Białej - alarmują obrońcy drzew w Bielsku-Białej.

wycinka
Wycinka drzew na Osiedlu Mieszka I · fot. Społeczny Ruch Ochrony Drzew


Społeczny Ruch Ochrony Drzew na swoim profilu na Facebooku umieścił mapę drzew planowanych do wycinki i pielęgnacji. Obrońcy drzewostanu namawiają wszystkich bielszczan do wyrażania swojego niezadowolenia w Zakładzie Gospodarki Mieszkaniowej oraz Urzędzie Miejskim.

- Dokumentujcie, róbcie zdjęcia, szczególnie zdrowych i nie zagrażających drzew, użyjemy ich do monitorowania i dokumentowania zniszczeń zieleni miejskiej w Bielsku-Białej - dodają ekolodzy.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.