bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 marca 2014
  • wyświetleń: 1768

Awanturował się w lokalu

Policjanci z komisariatu II zatrzymali 32-letniego bielszczanina, który wszczął awanturę w lokalu, porozbijał kufle i uszkodził kegi z piwem. Naruszył też nietykalność cielesną interweniujących stróżów prawa.

Do zdarzenia doszło w jednym z lokali przy ul. Wapienickiej w Bielsku-Białej. Pijany mężczyzna od początku zachowywał się agresywnie i wulgarnie. Z minuty na minutę jego agresja rosła, aż w pewnym momencie zaczął dewastować wyposażenie lokalu. Rozbił 8 kufli i uszkodził kegi z piwem.

Obsługa wezwała na miejsce policjantów. Widok mundurowych nie zrobił jednak większego wrażenia na nietrzeźwym awanturniku. Sprawca zaatakował policjantów. Był arogancki i zwracał się do nich wulgarnym słownictwem. Szybka i skuteczna interwencja doprowadziła do jego obezwładnienia i zatrzymania.

Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad 1,5 promila alkoholu wydychanym powietrzu. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Dzisiaj zatrzymany usłyszy zarzuty. Za uszkodzenie cudzego mienia, naruszenie nietykalności cielesnej policjantów i ich znieważenie zatrzymanemu może grozić nawet do 5 lat więzienia.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.