bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 marca 2014
  • 29 marca 2014
  • wyświetleń: 7245

W Galerii Sfera zgasną światła

Za nami:

W sobotni wieczór w Galerii Sfera na godzinę zgasną wszystkie światła. Takie samo wydarzenie będzie miało miejsce w operze w Sidney czy na wieży Eiffla. W ten sposób miasta, instytucje i firmy z całego świata włączą się w akcję "Godzina dla Ziemi".

Światła w Galerii Sfera zgasną o godzinie 20:30. Wyłączone zostaną reklamy wewnątrz i na zewnątrz budynku oraz wszystkie podświetlane dekoracje.

Galeria Sfera, handel, pasaż
Galeria Sfera po raz kolejny bierze udział w akcji "Godzina dla Ziemi" · fot. www.sfera.com.pl


Godzina dla Ziemi to ogólnoświatowa akcja, której celem jest propagowanie postaw proekologicznych, zachęcanie ludzi do troski o planetę każdego dnia. Ma ona także przypomnieć, jak duży wpływ na Ziemię ma działalność człowieka i jakie może mieć skutki.

Organizatorzy akcji podają, że w 2013 roku w ramach Godziny dla Ziemi światła zgasły w ponad 7000 miast w 153 krajach. W Polsce do akcji przyłączyła się rekordowa liczba 65 000 osób.

ab / bielsko.info, źródło: Galeria Sfera

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.