bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 marca 2014
  • wyświetleń: 1752

Pobił, żeby skraść bajkowe kucyki

Policjanci z komisariatu II w Bielsku-Białej zatrzymali 28-letniego mieszkańca Mysłowic, który jest podejrzany o pobicie dwóch młodych mężczyzn i kradzież ich kurtek oraz posiadanych przez nich zabawek.

W niedzielę w centrum miasta odbywał się zlot miłośników bajkowych kucyków. Młodzi bielszczanie wymieniali się zabawkowymi gadżetami z animowanej kreskówki. Zauważył to 28-latek, który zaatakował dobrze bawiące się towarzystwo. Pobił dwóch młodych mężczyzn i ich okradł. Jego łupem padło między innymi kilka różowych, bajkowych koników.

areszt
Za rozbój mężczyźnie może grozić nawet do 12 lat za kratami · fot. KMP Bielsko-Biała


Powiadomieni o napaści policjanci poszukiwali napastnika. Przejrzeli zapis miejskiego monitoringu i ustalili jego dane osobowe. Sprawca został zatrzymany w swoim mieszkaniu w Mysłowicach przez policjantów z komisariatu II i wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Nie potrafił ukryć zaskoczenia szybką wizytą stróżów prawa w jego domu.

W czasie przeszukania jego mieszkania policjanci odnaleźli część zrabowanego mienia. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty. Za rozbój może mu teraz grozić nawet do 12 lat za kratami.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.