bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 marca 2014
  • wyświetleń: 1450

Wybił szyby, zaatakował policjantów

Policjanci z komisariatu I zatrzymali 29-letniego bielszczanina, który wybił szyby w citroenie zaparkowanym na bielskiej ul. 11-go Listopada, a w czasie zatrzymania zaatakował interweniujących policjantów.

W sobotnią noc pijany sprawca awanturował się w centrum miasta. Promile prawdopodobnie mocno buzowały mu w głowie, bo w pewnym momencie wybił dwie boczne szyby w Citroenie. Wezwani na miejsce policjanci szybko obezwładnili awanturnika. Widok umundurowanych stróżów prawa nie zrobił na nim jednak większego wrażenia. Nadal zachowywał się agresywnie. Szarpał się, wyrywał i zwracał do policjantów wulgarnym słownictwem.

Przewieziono go do policyjnego aresztu. W niedziele usłyszał zarzuty. Za uszkodzenie cudzego mienia, znieważenie policjantów i utrudnianie czynności służbowych może mu teraz grozić do 5 lat więzienia.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.