bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 marca 2014
  • wyświetleń: 3566

Miejskie stypendia dla sportowców

Już po raz jedenasty bielscy sportowcy otrzymali indywidualne stypendia przyznane przez prezydenta Bielska-Białej za znaczące wyniki uzyskane na imprezach rangi krajowej i międzynarodowej.

Wśród 58 tegorocznych stypendystów mamy: 25 przedstawicieli sportów walki (judo, ju-jitsu, kick-boxing, karate), 6 przedstawicieli futsalu, 4 przedstawicieli tenisa ziemnego, po 2 przedstawicieli siatkówki, lekkoatletyki, saneczkarstwa, sportów lotniczych i wyścigów psich zaprzęgów oraz po 1 przedstawicielu narciarstwa alpejskiego, gimnastyki artystycznej, radioorientacji sportowej i sportów motorowych. Wśród stypendystów znalazło się również 9 sportowców niepełnosprawnych, reprezentujących Beskidzkie Zrzeszenie Sportowo-Rehabilitacyjne "Start".

Miejskie stypendia dla sportowców · fot. UM Bielsko-Biała


Prezydent Jacek Krywult przyznał również nagrody za osiągnięcia sportowe w 2013 roku. Otrzymali je: Tomasz Hamerlak, Sebastian Kawa, Maja Rasińskia, Marta Waliczek oraz Patryk Wawrzyczek.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.