bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 marca 2014
  • 2 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 4935

Rozbudowa ulicy Kwiatkowskiego

14 kwietnia rozpocznie się kolejna ważna inwestycja drogowa rozpocznie w naszym mieście. Miejski Zarząd Dróg planuje realizację zadania pn. "Rozbudowa ulicy Kwiatkowskiego i przebudowa mostu nad rzeką Białą w Bielsku-Białej".

Rozbudowa obejmie odcinek o długości 370 m - od ronda im. Ofiar Katynia do ronda im. Narodowych Sił Zbrojnych. W ramach zaplanowanych prac zostanie wykonane odwodnienie ulicy, powstaną obustronne chodniki oraz dwie zatoki autobusowe. Przebudowane zostaną także zjazdy, oświetlenie uliczne oraz kolidujące sieci infrastruktury technicznej.

Rozbudowa ulicy Kwiatkowskiego - plan objazdów
Rozbudowa ulicy Kwiatkowskiego - plan objazdów · fot. UM Bielsko-Biała


W ramach zadania wykonany zostanie kompleksowy remont pochodzącego z lat 70-tych ubiegłego wieku mostu, który znajduje się w złym stanie technicznym. Pierwsze roboty powinny rozpocząć się początkiem kwietnia natomiast koniec inwestycji przewidywany jest na październik br. Prace prowadzone będą z zachowaniem dojazdu do zlokalizowanych w obszarze budowy nieruchomości.

Ulica Kwiatkowskiego · fot. UM Bielsko-Biała

new / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.