bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 marca 2014
  • wyświetleń: 1996

Policjanci przejęli metamfetaminę

Policjanci z wydziału kryminalnego w Bielsku-Białej zatrzymali trzech mężczyzn, przy których znaleźli 62 tabletki metamfetaminy. Dodatkowo jeden z nich prowadził samochód pod wpływem środków odurzających. Za posiadanie narkotyków zatrzymanym może teraz grozić do 3 lat za kratami.

Policjanci przejęli metamfetaminę
Policjanci przejęli metamfetaminę. Są zatrzymani. · fot. Policja


Nocą z czwartku na piątek na ul. Sobieskiego kryminalni zatrzymali do kontroli 19-latka kierującego Fordem. Od samego początku zachowanie kierowcy wzbudziło podejrzenia policjantów. Badanie testerem narkotykowym wykazało, że znajdował się on pod wpływem środków odurzających. Kierujący podróżował samochodem wspólnie z dwójką swoich braci w wieku 16 i 17 lat. Policjanci zdecydowali o przeszukaniu pojazdu. W czasie przeszukania odnaleźli ukryte 62 tabletki metamfetaminy.

19-latek i jego 17-letni brat zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. Usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków, za co grozi im do 3 lat za kratami. Kierowca Forda odpowie także za jazdę pod wpływem środków odurzających, za co może mu grozić dodatkowo do 2 lat więzienia. Ich 16-letni brat trafił do policyjnej izby dziecka. Za swój czyn tłumaczyć się będzie wkrótce przed sądem rodzinnym.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.