bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 marca 2014
  • 29 marca 2014
  • wyświetleń: 4770

Sarni Stok: drzewko za surowce

Za nami:

Fundacja ekologiczna Arka serdecznie zaprasza mieszkańców do udziału w wiosennej akcji "Drzewko za surowce" w sobotę 29-30 marca w Bielsku Białej na terenie Centrum Handlowego Sarni Stok.

Od 2007 roku cyklicznie wiosna i jesienią Fundacja ekologiczna Arka wraz z Centrum Handlowym Sarni Stok z Bielska-Białej organizuje akcję edukacyjno-ekologiczną Drzewko za surowce.

Tradycyjnie za każde 10 kg makulatury, 20 butelek PET, szklanych albo puszek aluminiowych, mieszkańcy Bielska-Białej i okolic otrzymują sadzonkę drzewka (daglezja, buk, modrzew, sosna, dąb jodła, świerk), kwiatki bratki i żonkile lub jeden z wielu upominków. Sadzonki są ufundowane przez naszego stałego partnera akcji, Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Katowicach, upominki przez instytucje kulturalne z Bielska-Białej.

Drzewko za surowce
Akcja "Drzewko za surowce" · fot. mat. prasowe


Zbiórka surowców odbędzie się w sobotę od 9.00 do 17.00 i w niedzielę od 10.00 do 17.00. W środku CH Sarni Stok od 11.00-17.00 przez cały ostatni weekend marca odbywać się będą ekologiczne warsztaty dla całych rodzin.

adv / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.