bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 marca 2014
  • wyświetleń: 3393

PIT rozliczysz także w Sferze

Za nami:

E-deklaracje to najszybszy, ale wciąż jeszcze mało popularny sposób na złożenie zeznania podatkowego. Jak rozliczyć się drogą internetową i dlaczego warto skorzystać z tej opcji? Na te pytania odpowiedzą pracownicy bielskich urzędów skarbowych podczas akcji „Szybki PIT”, która odbędzie się w Galerii Sfera 28 i 29 marca.

Sfera


Celem akcji „Szybki PIT” jest informowanie podatników o możliwości składania zeznań podatkowych drogą internetową i przekonanie ich do tej formy rozliczenia. Zwłaszcza że dzięki e-deklaracjom PIT można złożyć szybko i wygodnie: bez wychodzenia z domu, stania w kolejkach i zbędnych formalności.

W ramach akcji podatnicy będą mogli skorzystać z pomocy pracowników urzędów skarbowych. Specjaliści pomogą wypełnić formularz online oraz pobrać i wydrukować potwierdzenie złożenia deklaracji. Odpowiedzą także na wszystkie wątpliwości i pytania, np. dotyczące przysługujących podatnikowi ulg. By móc skorzystać z konsultacji, trzeba mieć ze sobą dokument potwierdzający tożsamość, informację o zeszłorocznych dochodach oraz ubiegłoroczne zeznanie.

Akcja „Szybki PIT” w Galerii Sfera jest realizowana przy współpracy z Administracją Podatkową i Ministerstwem Finansów.

Pomoc jest całkowicie bezpłatna. Urzędnicy na osoby zainteresowane będą czekali w piątek i sobotę w godzinach od 12 do 18 w Galerii Sfera.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.