bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 marca 2014
  • 19 marca 2014
  • wyświetleń: 5115

Za miesiąc ruszy system BBbike

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BBbike" podaj

Pod koniec ubiegłego tygodnia poznaliśmy firmę, która w Bielsku-Białej uruchomi System Bezobsługowych Wypożyczalni Rowerowych "BBbike". Wykonawca z Warszawy, spółka BikeU, ma miesiąc na instalację systemu.

W przetargu wystartowały dwie firmy: Nextbike Polska z Wrocławia oraz BikeU z Warszawy. Zdecydowanie lepszą cenowo ofertę przedstawiła spółka ze stolicy (ok. 1,5 mln złotych) i to właśnie warszawska firma uruchomi oraz będzie zarządzać wypożyczalnią rowerów "BBbike".

bbbike
System wypożyczalni rowerów "BBbike" ma działać już w połowie kwietnia · fot. BikeU


BikeU działa jako licencjobiorca obecnie najnowocześniejszego i funkcjonującego już w wielu miastach na świecie francuskiego systemu bezobsługowych wypożyczalni rowerów "Smoove".

Tak działa system "Smoove":Przypominamy, że na razie w Bielsku-Białej ma powstać 12 stacji. Każda ma być wyposażona w 10 jednośladów. Pierwsze 20 minut jazdy będzie bezpłatne.

System ma być gotowy najpóźniej do 14 kwietnia 2014 roku.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

BBbike

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BBbike" podaj