bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 marca 2014
  • wyświetleń: 3539

Pożar traw przy ul. Warszawskiej

Niestety apele strażaków odbijają się jak groch o ścianę... W piątek po południu przy ulicy Warszawskiej znów płonęły trawy. Gęsty dym utrudniał poruszanie się pojazdów na ruchliwej arterii w stronę Katowic, a ogień zagrażał pobliskiej stacji benzynowej.

Ogień zauważyli pracownicy pobliskiej stacji benzynowej przy wjeździe do Bielska-Białej od strony Katowic. Paliło się ok. 30 arów łąki, a płomienie szybko przedostawały się bliżej DK1 i stacji paliw.

Dzięki szybkiej reakcji OSP Komorowice Śląskie i Wojskowej Straży Pożarnej po ok. 10 min udało się opanować płomienie. Dym nalatujący nad DK1 przyczynił się do dwóch drobnych kolizji.

Pożar traw przy ul. Warszawskiej · fot. bielsko.info


Niestety to nie był ostatni pożar traw tego dnia w Komorowicach. Tym razem trawy płonęły po drugiej stronie rzeki Białej, a konkretnie przy ulicy Młynówka. Strażacy z OSP Komorowice Krakowskie sprawnie ugasili pożar. Działania jednostki zakończyły się ok. godz. 20.00.

Pożar traw przy ul. Młynówka · fot. bielsko.info

ab, sid / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.