bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 marca 2014
  • wyświetleń: 1614

Z nudów wybili szybę w kwiaciarni

Współpraca straży miejskiej i policji pozwoliła zatrzymać dwóch mężczyzn, którzy wybili wystawową szybę w jednej z bielskich kwiaciarni.

13 marca około godz. 21.40 na ulicy Schodowej dyżurny monitoringu miejskiego uzyskując informację od dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej zauważył dwóch mężczyzn, którzy chwilę wcześniej na placu Żwirki i Wigury wybili szybę wystawową w kwiaciarni.

Obserwowani mężczyźni udali się do lokalu przy ulicy Wzgórze. O zdarzeniu i miejscu przebywania sprawców wybicia szyby dyżurny monitoringu straży miejskiej niezwłocznie poinformował dyżurnego KMP w Bielsku-Białej. Przybyły na miejsce patrol policji zatrzymał sprawców zniszczenia mienia. Okazali się nimi 27-letni mieszkaniec Kaniowa oraz 34-letni mieszkaniec Rychwałdu. Straty w mieniu właściciel oszacował na kwotę powyżej tysiąca złotych.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.