bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 marca 2014
  • wyświetleń: 1642

Jak funkcjonuje bielski urząd?

Od 10 marca na zlecenie Śląskiego Związku Gmin i Powiatów na terenie Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej prowadzone jest badanie satysfakcji klientów na temat funkcjonowania magistratu.

Pozyskane w wywiadach informacje wspomogą zarządzanie urzędem i wybranymi zadaniami analizowanymi w ramach wymiany doświadczeń i identyfikacji dobrych praktyk w urzędach administracji publicznej uczestniczących w projekcie Benchmarking - narzędzie efektywnej kontroli zarządczej w urzędach miast na prawach powiatu, urzędach gmin i starostwach powiatowych, koordynowanym przez stowarzyszenie.

ratusz bielsko
Ankieterów w ratuszu będzie można spotkać do końca marca · fot. bielsko.info


- Pragniemy podkreślić pełną anonimowość badania. Szczerość udzielonych przez Państwa odpowiedzi pozwoli na ocenę funkcjonowania Urzędu Miejskiego jak i ogólnej sytuacji na lokalnym rynku w różnych jego aspektach: prowadzenia działalności gospodarczej, dostępu do edukacji, gospodarki odpadami czy bezpieczeństwa w mieście - tłumaczą urzędnicy na oficjalnej stronie miasta.

Badanie opinii publicznej jest w współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Więcej informacji o projekcie można uzyskać na stronie internetowej www.benchmarking.silesia.org.pl.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.