bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 marca 2014
  • wyświetleń: 3080

Potrzebne informacje od świadków

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Bielska policja poszukuje świadków wypadków drogowych, do których doszło w ostatnich tygodniach na drogach powiatu bielskiego.

20.02.2014r. około 22.00 w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Kaniowskiej (w rejonie posesji nr 23), kierujący Fiatem Cinquecento, koloru czerwonego potrącił jadącą przed nim rowerzystkę. Na skutek wypadku 35-letnia kobieta przewróciła się, doznając obrażeń ciała.

27 lutego 2014r. około 14.40 w Jaworzu na ul. Bielskiej (w rejonie posesji nr 25), kierujący osobowym Fiatem Punto, jadąc w kierunku Jasienicy najechał na tył Seata Leona, którego kierujący skręcał w lewo. Na skutek wypadku kierowca seata doznał obrażeń ciała.

Świadkowie wypadków proszeni są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, tel. 33 8121230 lub najbliższą jednostką Policji, nr alarmowe 997, 112.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj