bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 marca 2014
  • wyświetleń: 3004

Nowy dowódca bielskiej prewencji

W Samodzielnym Pododdziale Prewencji Policji w Bielsku-Białej odbyło się uroczyste wprowadzenie nowego dowódcy oraz jego zastępcy. Śląski Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Krzysztof Jarosz powołał na stanowisko dowódcy podinsp. Dariusza Fajferka, a na jego zastępcę kom. Andrzeja Nowaka.

Śląski Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Krzysztof Jarosz uroczyście wprowadził Dowódcę Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej. Obowiązki na tym stanowisku będzie pełnił podinspektor Dariusz Fajferek. Podinspektor Fajferek pełni służbę w policji od 1995 roku. Dotychczas zajmował stanowisko Zastępcy Dowódcy Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku- Białej.

policja prewencja
Nowy dowódca bielskiej prewencji · fot. KMP Bielsko-Biała


Obowiązki zastępcy dowódcy bielskiego pododdziału nadinspektor Krzysztof Jarosz powierzył komisarzowi Andrzejowi Nowakowi. Dotychczas zajmował on stanowisko Zastępcy Dowódcy Kompanii Oddziału Prewencji Policji w Katowicach. Komisarz Nowak pełni służbę w szeregach policji od 1991 roku.

W uroczystości udział wzięli: Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej insp. Bogdan Zaręba, Naczelnik Wydziału Kadr i Szkolenia w Katowicach mł. insp. Mirosław Kolasa oraz Naczelnik Wydziału Prezydialnego mł.insp. Dariusz Taborowski.

Wręczając rozkazy Śląski Komendant Wojewódzki Policji życzył nowym dowodzącym wytrwałości oraz wielu sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.