bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 marca 2014
  • 9 marca 2014
  • wyświetleń: 4028

Nie dla aborcji, tak dla rodzin

W Dzień Kobiet ulicami Bielska-Białej przeszedł I Marsz dla Życia i Rodziny. W wydarzeniu wzięło udział około 300 osób.

Marsz dla życia i Rodziny rozpoczął się Mszą Świętą koncelebrowaną w intencji dzieci nienarodzonych i rodzin, w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Ks. Prałat Krzysztof Ryszka podkreślił jak ważne jest życie i dosadnym, wspaniałym kazaniem nakreślił cel samego marszu.

Po nabożeństwie blisko trzysta osób udało się w drogę na bielski Rynek, gdzie odmówiono modlitwę w intencji rodzin i dzieci nienarodzonych.

Rodzinny marsz ulicami miasta · fot. Stowarzyszenie Patriotyczne Bielsko-Biała


- Dziękujemy z całego serca wszystkim, którzy włączyli się w organizację marszu oraz wzięli w nim udział, szczególnie Wspólnocie Nieustającego Różańca za czynny udział w przygotowaniu Marszu, Księżom z naszej diecezji za okazaną pomoc i wsparcie, Maltańskiej Służbie Medycznej za profesjonalne zabezpieczenie marszu, oraz wszystkim, których nie sposób zliczyć, a którzy przyczynili się do sukcesu marszu - mówi organizator wydarzenia, Klaudia Kotyńska ze Stowarzyszenia Patriotycznego Bielsko-Biała.

ab / bielsko.info, źródło: Stowarzyszenie Patriotyczne Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.