bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 marca 2014
  • wyświetleń: 2797

Bezpłatne porady w "wojewódzkim"

8 marca w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej odbędzie się akcja udzielania przez 30 najwyższej klasy specjalistów porad dla 400 dzieci w wieku do lat 3.

Podczas trzydniowej Konferencji Interdyscyplinarna Szkoła Zimowa 2014 "Standardy postępowania ze zdrowym noworodkiem oraz efekty i bezpieczeństwo terapii bardzo małych wcześniaków" lekarze światowej sławy będą przeprowadzali na terenie Zespołu Poradni Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej bezpłatne badania oraz konsultacje dla rodziców, a także dla lekarzy opiekujących się na co dzień noworodkami, niemowlętami i małymi dziećmi do lat 3.

Organizatorzy - Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci oraz Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej - chcą umożliwić rodzinom spotkanie z polskimi i zagranicznymi specjalistami w dziedzinie neonatologii oraz perinatologii.

Akcja odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydenta Bielska-Białej Jacka Krywulta. Zapisy na konsultacje prowadzi Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci pod adresem mailowym: konsultacja.bialasobota@wp.pl oraz pod nr telefonu 32 447-36-84 do piątku 7 marca włącznie. Każdy zgłoszony pacjent otrzyma zaproszenie wraz z wyznaczoną godziną badania.

Równolegle do konsultacji prowadzonych w ramach "Białej Soboty" w godz. od 9:00 do 15:00 na terenie głównego parkingu Szpitala Wojewódzkiego wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz dzieci i młodzież z bielskich szkół objętych programem resuscytacji będą prowadzić naukę postępowania resuscytacyjnego.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.