Wiadomości
- 5 marca 2014
- wyświetleń: 3370
Bezpłatne porady w "wojewódzkim"
8 marca w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej odbędzie się akcja udzielania przez 30 najwyższej klasy specjalistów porad dla 400 dzieci w wieku do lat 3.
Podczas trzydniowej Konferencji Interdyscyplinarna Szkoła Zimowa 2014 "Standardy postępowania ze zdrowym noworodkiem oraz efekty i bezpieczeństwo terapii bardzo małych wcześniaków" lekarze światowej sławy będą przeprowadzali na terenie Zespołu Poradni Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej bezpłatne badania oraz konsultacje dla rodziców, a także dla lekarzy opiekujących się na co dzień noworodkami, niemowlętami i małymi dziećmi do lat 3.
Organizatorzy - Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci oraz Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej - chcą umożliwić rodzinom spotkanie z polskimi i zagranicznymi specjalistami w dziedzinie neonatologii oraz perinatologii.
Akcja odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydenta Bielska-Białej Jacka Krywulta. Zapisy na konsultacje prowadzi Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci pod adresem mailowym: konsultacja.bialasobota@wp.pl oraz pod nr telefonu 32 447-36-84 do piątku 7 marca włącznie. Każdy zgłoszony pacjent otrzyma zaproszenie wraz z wyznaczoną godziną badania.
Równolegle do konsultacji prowadzonych w ramach "Białej Soboty" w godz. od 9:00 do 15:00 na terenie głównego parkingu Szpitala Wojewódzkiego wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz dzieci i młodzież z bielskich szkół objętych programem resuscytacji będą prowadzić naukę postępowania resuscytacyjnego.
Organizatorzy - Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci oraz Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej - chcą umożliwić rodzinom spotkanie z polskimi i zagranicznymi specjalistami w dziedzinie neonatologii oraz perinatologii.
Akcja odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydenta Bielska-Białej Jacka Krywulta. Zapisy na konsultacje prowadzi Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci pod adresem mailowym: konsultacja.bialasobota@wp.pl oraz pod nr telefonu 32 447-36-84 do piątku 7 marca włącznie. Każdy zgłoszony pacjent otrzyma zaproszenie wraz z wyznaczoną godziną badania.
Równolegle do konsultacji prowadzonych w ramach "Białej Soboty" w godz. od 9:00 do 15:00 na terenie głównego parkingu Szpitala Wojewódzkiego wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz dzieci i młodzież z bielskich szkół objętych programem resuscytacji będą prowadzić naukę postępowania resuscytacyjnego.
ZOBACZ TAKŻE
Lepszy start dla noworodków. Neonatologia Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej z nowym sprzętem od WOŚP
Gorący tematPodwójne bliźnięta jednego dnia w Szpitalu Wojewódzkim
DzisiajDni Zdrowia: bezpłatne badania, konsultacje i spotkania. Gość specjalny Kajetan Kajetanowicz
Gorący tematObowiązkowa apteczka od 1 czerwca? Dementujemy informacje wyssane z palca
Radny alarmuje ws. sytuacji w ochronie zdrowia. „Na kolonoskopię trzeba czekać do 2030 roku”
Bezpłatne badania HPV w Szpitalu Wojewódzkim. Profilaktyka, która może uratować życie
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







